O nas

Już ponad 19 lat przygotowujemy dla Państwa meble apteczne. Jesteśmy liderem w produkcji profesjonalnych mebli dla aptek w Polsce i w Europie.

PIMs meble apteczne

PIMs meble apteczne

Za cel prac firmy stawiamy sobie projektowanie i produkcję mebli do aptek o przemyślanym i nowoczesnym charakterze. Dlatego nasze wysiłki koncentrujemy na indywidualizacji wyglądu każdego wnętrza aptecznego z akcentem na jego ergonomiczną spójność, funkcjonalność i spełnienie założeń etycznego marketingu farmaceutycznego. Specjalistyczne meble apteczne znajdujące się w naszej ofercie to możliwie najwyższa jakość materiałów i wykonania, połączona ze zmysłem aranżacyjnym i wymogami branży farmaceutycznej.


Tu nie ma miejsca na przypadek za to wiele przestrzeni zostawiliśmy dla Pacjentów i Pracowników każdej wyposażanej przez nas apteki. Naszym atutem jest ilość zaprojektowanych aptek. Doświadczenie nabyte w tym okresie stanowi o jakości projektów które oferujemy Państwu. Zachęcamy do konsultacji projektowych na etapie powstawiania koncepcji rozkładu pomieszczeń lokalu apteki. Takie rozwiązanie pozwoli na przemyślane dopasowanie pomieszczeń nie tylko do wymogów prawa, ale również do ich funkcji wykorzystywanej w codziennym użytkowaniu.

PIMs meble apteczne