Aby szybko uzupełnić wiedzę o rynku farmaceutycznym i nabyć nowych umiejętności sprzedażowych, co ułatwia i zwiększa efektywność pracy farmaceutów, proponujemy szkolenia i doradztwo w zakresie zarządzania, marketingu i sprzedaży. Z myślą o tym przygotowaliśmy dla Państwa projekt wspierający w merytorycznym opracowaniu i wdrożeniu skutecznej strategii marketingowej w aptece. W ramach programu otrzymacie Państwo od nas:

  • koncepcję wnętrza apteki uwzględniającego drogę pacjenta w izbie  ekspedycyjnej
  • wiedzę dotyczącą rozmieszczenia kategorii asortymentowych, mając  na uwadze trendy merchandisingu farmaceutycznego
  • elementy wiedzy psychologicznej i socjologicznej, które wyjaśniają  indywidualne jak i grupowe zachowania pacjentów przebywających  we wnętrzu apteki.

Celem projektu jest zwiększenie i ułatwienie Państwu sprzedaży produktów, co wpływa również na wzrost rentowności apteki i pomoże odnieść sukces na rynku farmaceutycznym.

PIMs Consulting to jeden z najdynamiczniej rozwijających się działów naszej firmy, zajmujący się szkoleniami z zakresu marketingu aptecznego, technik sprzedaży, technik obsługi pacjenta, negocjacji z hurtowniami oraz producentami. Niemal dziesięcioletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń w dziedzinie marketingu farmaceutycznego, stawia nas w czołówce firm eksperckich w tym obszarze w Polsce.

Oferujemy Państwu zarówno szkolenia za pośrednictwem organizacji skupiających aptekarzy, szkolenia prowadzone przez hurtownie farmaceutyczne, czy producentów, jak również szkolenia przygotowywane indywidualnie pod zdefiniowane przez Państwa potrzeby.

Zdobywanie wiedzy marketingowej jak i nabywanie umiejętności sprzedażowych gwarantuje przewagę rynkową nad konkurencją.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą szkoleniową.